THITHESE ROWENTA 750W RO2913EA

69,00€
Ju kurseni 0€

Product Vendor : Rowenta

Disponueshmëria : Në stok

 
 
 
Modeli i Produktit Thithese Rowenta 750W Ro2913Ea
Brendi Rowenta
Ngjyra Red
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 750 w
Aksesorët në paketim 1 tub zgjatës nga metali, hallkë për vendosjen e tubit, 1 aksesorë për tepihë , 1 aksesorë për kënde dhe 1 mini aksesorë
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 7.5M
Tipi i Filterit Hepa Filteri
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Këtu ju shfaqen produkte të ngjashme !